تبلیغات
انصار حزب الله گیلان - مطالب خرداد 1394

فریاد مردم گیلان- ASTARAo@YAHOO.COMایمیل ارسال خبر و عضویت

14 نکته مهم از حسن کربلایی پیرامون جشن دولت: گروه مغول کسانی هستند که قصد فروپاشی نظام را داشتند/ فرد گستاخ در یک “کلاس ادب” شرکت کند

تاریخ:جمعه 29 خرداد 1394-04:22 ب.ظ

گروه مغول کسانی هستند که قصد فروپاشی نظام را داشتند/ فرد گستاخ در یک “کلاس ادب” شرکت کند

karbalayi

دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان گفت: آن شخص فحاش به یادآورد که هنگام رای گیری در انتخابات به سمت افرادی که اکثر آنان از حامیان دولت احمدی نژاد بودند، دست دراز کرده بود.

 حسن کربلایی عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان گیلان و دبیر حزب موتلفه اسلامی پیرامون جشن دوسالگی دولت در رشت که با حواشی ناشایستی برگزار شده بود، یادداشتی اختصاصی برای پایگاه خبری تحلیلی “در گیلان” نوشت که متن کامل آن در زیر آمده است:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

به جای تعریف از خود مشکلات مردم را حل کنیم…

در خبرها آمده بود که در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ و در سالن اجتماعات مخابرات گیلان جمعی از مدیران و فرمانداران و استاندار گیلان و بعضی معاونین، جمع شدند تا شادی کنند و افتخار کنند که بر ادارات استان مسلط شدند و جمعی از نیروهای ارزشی و ولایی را از مدیریت ها کنار زده و خود به جای آنان نشسته اند.

و اما چند نکته قابل ذکر:

 1. به آرای روحانی که البته هیچ حزب و گروهی نمی تواند مدعی شود که باعث رئیس جمهور شدن او شده، چرا به خود می بالید؟ روحانی در مناظره ها توانست گوی سبقت را از رقبا برباید و به برکت اختلاف اصولگرایان موفق به کسب آرایی حداقلی برای ریاست جمهوری شد.
 1. از فرصت به دست آمده فقط برای خدمت به مردم استفاده کنید و وقت و بودجه نظام را صرف اینگونه نشست ها و جلسات و جشن ها نکنید؛ مردم در عمل بایستی احساس رضایت و شادی کنند و به دولت روحانی نمره بدهند. با تعریف و تمجید از خودتان، رضایتمندی ایجاد نمی شود.
 1. از این پیروزی و مسئولیت ها به عنوان لقمه چرب استفاده نکنید و معلوم نیست این پیروزی تکرار شود؛ به عبارت دیگر باد غرور را خالی کنید تا جدا خود را خادم مردم و نوکر آنان بدانید.
 1. اینکه استاندار و فرمانداران و معاونین استاندار و رؤسای برخی از ادارات دور هم جمع می شوند و از هم تعریف می کنند و گل و بلبل به هم می گویند، اولا حقانیتی اثبات نمی شود، ثانیا مردم از آن سودی نمی برند و ثالثا کمکی به جوانان جویای کار و رفع مشکلات مردم نخواهد شد.
 1. باید در اینگونه مراسم با آمار به مردم بگویید کجا و در چه موضوعی وضعیت اقتصادی فرهنگی و اجتماعی مردم خوب شده؟ کدام فقر و محرومیت را حذف کرده اید؟ کدام موضوع فرهنگی و دینی را غنا بخشیده اید؟ و از کدام نیروی ارزشمند و لایق در راس کارها استفاده کرده اید؟!
 1. جریانات و گروه های اصلاح طلب و یا اعتدالگرا حتی اگر در انتخاب آقای روحانی نقش داشته باشند نباید از ایشان باج خواهی کنند و انتظار دریافت جیره و مواجب از دولت داشته باشند.
 1. از آقای استاندار که در جشن اعتدال شرکت کردید سوال می کنم بفرمایید کدامیک از سخنرانان جلسه معتدل بودند؟ سوابق تندروی های این افراد در جریان اصلاحات بر کسی پوشیده نیست، مگر اینکه بفرمایید جدیدا اصلاح طلبانِ بعضا فتنه گر، اعتدالگرا شده اند!
 1. اینکه رئیس مدیریت و برنامه ریزی استان گفته که در زمینه احیای اخلاق، دولت موفق بوده است، حرف خنده داری است چون رئیس جمهور، خود بدترین نوع بداخلاقی ها را از تریبون های عمومی در مورد مردم، رقبا و نخبگان به کار برده و البته حساب بقیه هم معلوم است؛ اینکه یک نماینده مجلس در این جلسه همه دولتمردان قبل از اعتدال را “مغول” و “مغولیست” بداند آیا احیای اخلاق است!؟
 1. گفته شده می خواهیم از احزاب دعوت کنیم تا تفرقه را کم کنیم، اگر منظورتان گروه ها و احزاب اصولگراست، بحمدا… با هم خوب هستند و اتحاد دارند و لازم نیست زحمتی بکشید؛ ولی اگر منظورتان جریانات اصلاح طلب و فرصت طلب و اعتدالگراست بعید است بین آنان وحدت ایجاد شود.
 1. اما آن شخص بی ادب و فحاشی که در این جشن رقبای آقای روحانی و یا دولتمردان و مردم و جریانات سیاسی فعال دوران دولت های نهم و دهم را “مغول” تشبیه کرده باید بداند و به یاد آورد که هنگام رای گیری در انتخابات مجلس شورای اسلامی به سمت خانواده های شهدا و ایثارگران و رزمندگان و مردم متدین شهر که اکثر آنان از حامیان دولت احمدی نژاد بودند، دست دراز کرده و از آنان خواهش کرده که به او رای دهند؛ چطور ممکن است یک فرد اینقدر بی ادب باشد؛ ایکاش بعضی از کاندیداها قبل از رای گیری در یک کلاس ادب که علی القاعده می بایستی ادب را اول در خانواده یاد بگیرند، شرکت کنند تا وقتی در محل سخنرانی قرار می گیرند اینقدر گستاخ نباشند.
 1. گروه مغول کسانی هستند که با جریانهای فتنه همکاری کرده و در کودتای ۸۸ قصد فروپاشی این نظام را داشتند، گروه مغول آنانی هستند که فتنه گری کرده و به اتوبوس و بانک و سطل زباله و دارایی های مردم رحم نکردند و ۸ ماه کشور را بلاتکلیف نگاه داشتند؛ همانان که اکنون بعضا در راس امور این استانِ مظلوم قرار گرفتند و در جوار نماینده گستاخ، سنگ روحانی را به سینه می زنند و اهداف حزبی و گروهی و جناحی خویش را با استفاده از بیت المال و جیب مردم دنبال می کنند.
 1. نکته دیگر اینکه اگر آن نماینده خوب به جمعیت حاضر نگاه می کرد می دید که بخشی از مدیران دولت احمدی نژاد در لابلای این افراد حاضر بودند که حداقل می بایستی آنان را استثنا می کرد. آیا آنان نیز از قوم مغول بودند؟! و تعجب اینکه حتی یکی از آنان این جسارت و غیرت لازم را نداشت که با شنیدن این حرف به نشانه اعتراض سالن را ترک کند. جالب است افرادی مثل معاون سیاسی استاندار، مسئولین بعضی واحدهای استانداری و برخی فرمانداران فعلی از مدیران دوران احمدی نژاد هم بودند.
 1. آیا واقعا این نماینده و سایر اصلاح طلبان و اعتدالیون اینقدر خواب و ناپخته هستند که احتمال نمی دهند از ۲۴ میلیون رایی که مردم به احمدی نژاد داده بودند حداقل ۱۴ میلیون آن آرای خاکستری بود و از بدنه اصولگرایی کنده شده و به کیسه روحانی سرازیر شده است.
 1. نکته آخر اینکه چرا متأسفانه برخی از شماها اینقدر به دور از ادب تشریف دارید؟ چرا به خود اجازه می دهید رقبا را بکوبید؟ مردم و رقبا که با شما کاری ندارند. شماها گفتید که ما خوبیم، رأی آوردیم، کاربلد هستیم، توانا هستیم، کارشناس هستیم؛ بسیار خوب ما منتظریم ببینیم که چه می کنید، در این دوسال که خبری نبوده، ببینیم در دوسال باقی مانده چه خواهید کرد.

والسلام

حسن کربلایی

۲۸ خرداد ۹۴
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

روح الله بابا( بابا و رهبر ایران نوین اسلامی )

تاریخ:چهارشنبه 13 خرداد 1394-11:20 ب.ظ

روح الله بابا( بابا و رهبر ایران نوین اسلامی )
روح الله بابا به لقا  الله پیوست...اادارستانی درجه دار بازنشسته ارتش  و نویسنده و محقق و پزوهشگر اسلامی

بمناسبت سالگرد پیوستن روح الله به وخدا....

زندگینامه امام خمینی امام خمینی زندگی نامه امام خمینی

زندگینامه امام خمینی:

 امام خمینی در روز بیستم جمادى الثانى 1320 هجرى قمرى مطابق با 30 شهریـور 1281 هجرى شمسى ( 24 سپتامپر 1902 میلادى ) در شهرستان خمیـن از توابع استان مركزى ایران در خانواده اى اهل علـم و هجرت و جهاد و در خـانـدانـى از سلاله زهـراى اطهر سلام الله علیها, روح الله المـوسـوى الخمینـى پـاى بـر خـاكدان طبیعت نهاد .

 

dardnews.ir

 

انا اعطیناک الکوثر ... (قرآن کریم سوره کوثر)

ای پیامبر، ما به تو کوثر (خیر کثیر) بخشیدیم ...

 

امام خمینی (س) در روز بیستم جمادی‌الثانی روز کوثر ولادت فاطمه زهرا (س) 1321ق/ 1281ش، در خانواده‌ای از اهل علم و مبارزه و تقوا و هجرت دیده به جهان گشود و در پنج ماهگی، پدرش آقا مصطفی به جرم حمایت از مظلومین به دست اشرار محلی به شهادت رسید. روح‌الله در آغوش مادری مهربان (بانو هاجر) و سرپرستی عمه‌ای دلسوز (صاحبه خانم) و دایه‌ای پرهیزگار (ننه خاور) پرورش یافت و همزمان آموزشهای اولیه سوارکاری و تفنگداری و تیراندازی را طی کرد.

دوره اول (از 1281- 1300ش)
دوران کودکی و نوجوانی روح‌الله همزمان با بحرانهای سیاسی و اجتماعی ایران سپری شد. وی از همان ابتدای زندگی، با درد و رنج مردم و مشکلات جامعه آشنا بود و تأثر خود را با ترسیم خطوطی به صورت نقاشی بروز می‌داد، و همراه خانواده و اطرافیان در سنگر دفاع ساخته و پرداخته و در کوران حوادث و مسائل به مجاهدی تمام عیار تبدیل می شد. برخی از حوادث متأثرکننده این دوران مثل بمب‌باران مجلس در نقاشیها و مشقهای خوشنویسی دوران کودکی و نوجوانی او منعکس شده و در دسترس است. از جمله قطعه شعری است در دفترچه یادداشت دوران نوجوانی (9-10 سالگی) با عنوان: «غیرت اسلام کو جنبش ملی کجاست» خطاب به ملت ایران:

هان ای ایرانیان، ایران اندر بلاست
مملکت داریوش دستخوش نیکولاست 1

می‌توان از آن نوشته به عنوان اولین بیانیه سیاسی دوران نوجوانی روح‌الله یاد کرد، و دغدغه ذهنی او را راجع به مسائل مملکتی فهمید. تمایلات روح‌الله نسبت به قهرمانان و مبارزان تا حدی است که در نهضت جنگل، وی با سخنرانی و سرودن شعر در وصف میرزا، اقدام به جمع‌آوری کمکهای مردمی برای حمایت از نهضت جنگل نموده و بالاخره مصمم می شود که خود شخصاً به نهضت جنگل بپیوندد. و در فرصتی به جنگل سفر می‌کند و پایگاه میرزا را از نزدیک می‌بیند. 2

تحصیلات روح‌الله
روح‌الله با بهره وری از استعداد فوق‌العاده، رشته‌های مختلف علوم را به سرعت طی کرد. علاوه بر فقه و اصول و فلسفه، عرفان را نیز در عالیترین سطح نزد اساتید برجسته آن زمان در خمین، اراک و قم طی کرد و در مدت 6 سال جهش فوق‌العاده ای داشت حتی اسفار را پشت سر گذاشت و از فضلا و شخصیتهای برجسته حوزه علمیه قم به شمار می‌آمد. 3

اولین خطابه رسمی روح‌الله
روح‌الله ضمن تحصیل در اراک در ایام 19 سالگی در مراسم بزرگداشت « رکن اعظم مشروطه» مجتهد طباطبائی اولین خطابه خود را قرائت کرد و تحسین حاضرین را برانگیخت. این خطابه در واقع بیانیۀ سیاسی بود که به جهت قدردانی از زحمات و خدمات علمدار مشروطیت از جانب حوزه علمیه اراک از زبان یک طلبه جوان قرائت می‌شد. 4

از قول روح‌الله نقل شده « ... پیشنهاد شد منبر بروم، استقبال کردم آن شب کم خوابیدم، نه از ترس مواجه شدن با مردم، بلکه به خود فکر می‌کردم فردا باید روی منبری بنشینم که متعلق به رسول‌الله است. از خدا خواستم مدد کند که از اولین تا آخرین منبری که خواهم رفت، هرگز سخنی نگویم که جمله‌ای از آن را باور نداشته باشم 5 و این خواستن عهدی بود با خدا بستم، اولین منبرم طولانی شد، اما کسی را خسته نکرد ... و عده ای احسنت گفتند، وقتی به دل مراجعه کردم از احسنت گویی‌ها خوشم آمده بود، به همین خاطر دعوت دوم و سوم را رد کردم و چهار سال هرگز به هیچ منبری پا نگذاردم.» 6

دوره دوم زندگی روح‌الله (از 1300ش-1320)
این دوره از زندگی روح‌الله با هجرت به قم آغاز شده است، با سیاستهای دین‌زدایی رضاخان و تا 1320 ادامه دارد، در این دوره روح‌الله مشغول تحصیل و تدریس و تألیف کتاب و آشنایی با علمای برجسته مبارزی همچون حاج آقا نورالله اصفهانی و مدرس و برخی دیگر می باشد. در این دوره اختناق رضاخانی؛ هدف علما حفظ حوزه قم بود. اهمیت آن در آن زمان کمتر از تأسیس حکومت اسلامی در سال 57 نبود. 7

دوره سوم (از 1320-1340)
این دوره از زندگی امام با چهل سالگی آغاز می‌شود و مصادف است با دو حادثه مهم؛ یعنی بروز جنگ جهانی دوم و اشغال ایران، خروج رضاخان از ایران و آغاز سلطنت محمدرضا. بنا بر اعتقاد امام این زمان فرصت مناسبی برای قیام اصلاحی بود. با همه کوششها و اقدامات روح‌الله قیام مورد نظر صورت نگرفت. امام در این دوره عالمی است کامل و جامع الشرایط، رهبری است هوشیار با پشتوانه دانش و بینش سیاسی با کوله‌باری از تجربه دوران 20 ساله رضاخانی، که شناخت کاملی از اوضاع ایران و جهان دارد، لذا با صدور بیانیه‌ای در 11 جمادی‌الثانی 1363ق/1323ش زمان مناسب قیام را یادآوری می‌کند: «امروز، روزی است که نسیم روحانی وزیدن گرفته و برای قیام اصلاحی بهترین روز است، اگر مجال را از دست بدهید و قیام برای خدا نکنید و مراسم دینی را عودت ندهید، فرداست که مشتی هرزه‌گرد و شهوتران بر شما چیره و تمام آیین و شرف شما را دستخوش اغراض باطله خود کنند.» 8

دوره چهارم زندگی امام (از 1340-1368)
این دوره همزمان با دو حادثه ناگوار آغاز می‌شود یکی رحلت آیت‌الله بروجردی (10 فروردین 1340) - که ضایعه‌ای برای جهان اسلام و در عین حال رفع موانع برای دشمنان ایران و اسلام بود. دیگری رحلت آیت‌الله کاشانی قهرمان مبازره با استعمار انگلیس که روزگاری نامش لرزه بر اندام دشمنان ایران و اسلام می‌انداخت. همزمان با تسلط امریکا بر امور مملکت، فشار بر رژیم برای اجرای اصلاحات آمریکایی افزایش یافت و در قالب اصلاحات ارضی و لایحه انجمنهای ایالتی و ولایتی با چشم‌اندازی ظاهراً مردم فریب رخ نمود ولی در باطن از اتحاد شومی خبر می داد و تسلط آمریکا و اسرائیل و عوامل آنها را بر کلیه شئون مملکت فراهم می‌کرد. در این زمان امام در برابر اصلاحات آمریکایی به شدت ایستاد و رژیم شاه به تلافی، در دوم فروردین 1342 که مصادف بود با شهادت امام جعفر صادق (ع) به مدرسه فیضیه یورش برد. در این حادثه تعدادی شهید و مجروح شدند. امام در پیامی به مناسبت چهلم فاجعه فیضیه دست به افشاگری زد: «من مصمم هستم که از پای ننشینم تا دستگاه فاسد را به جای خود بنشانم.» امام نطق تاریخی خود را در 13 خرداد 1342 در مدرسه فیضیه ایراد کرد و شاه فرمان خاموش کردن فریاد امام را صادر کرد. در شامگاه 14 خرداد امام دستگیر و به زندان قصر منتقل شد. صبح 15 خرداد خبر دستگیری امام به تهران و سایر شهرها رسید و مردم به خیابانها ریخته با شعار « یا مرگ یا خمینی» به سوی کاخ شاه به حرکت درآمدند و قیام با شدت سرکوب شد و به خون نشست. قیام (15 خرداد 1342) علی‌الظاهر با تبعید رهبر انقلاب به ترکیه و سپس عراق از جوشش و جنبش افتاد. واقعه مرموز شهادت آقا مصطفی فرزند امام در 56 روح تازه ای به جنبش دمید. چاپ مقاله‌ای توهین‌آمیز به امام و روحانیت در 17 دی ماه 1356 در روزنامه اطلاعات اعتراض شدید جامعه مذهبی را برانگیخت و قیام 19 دی ماه 1356 را به دنبال داشت. مراسم چهلم شهدای 19 دی قم به صورت پیامی در تبریز و اصفهان و یزد و شیراز و شهرهای دیگر ادامه یافت و به کشتار فاجعه 17 شهریور 57 منجر شد همچنین فرار شاه و ورود امام را به وطن نوید داد. مردم در پی استقبال بی سابقه خود در بهشت زهرا سخنرانی تاریخی امام خود را شنیدند و حکم سرنوشت‌ساز ایشان را در لغو حکومت نظامی در 21 بهمن 57 با جان دل گردن نهادند و در پیشگیری از حملات نیروهای رژیم با، مناطق حساس را سنگربندی و در مدت 24 ساعت مبارزه بی امان، طرحهای کودتاچیان را نقش بر آب و هرگونه فرصت را از آنها سلب کردند. و بالاخره پیروزی قیام 15 خرداد در شب 22 بهمن 57 به گوش رسید.

از صبحدم 22 بهمن تا 13 خرداد 1368(رحلت امام) فرماندهان ارتش شاهنشاهی وقتی واقعیت خدایی بودن امام را دانستند همگی رای گیریی كردند و اعلام نمودند ما فرزند ایران هستیم  با اعلامیه ارتش  رسما جمهوری اسلامی یاران به رهبری امام خمینی پیروز شد...حوادث سنگین بیشماری با محدودیت و نقش خصمانه آمریکا و حمایت همه جانبه دول غربی با کمک گروهها و احزاب متعدد چپ و راست در ایران در مقابله با انقلاب اسلامی بروز کرد. این حوادث آن قدر گسترده بود که در این مختصر نمی‌گنجد، فقط در یک جمله می‌توان گفت هر کدام از آن حوادث به تنهایی می توانست مسیر انقلاب را منحرف کند و به شکست بکشاند، اما الطاف الهی و هوشمندی امام و وفاداری و آگاهی ملت ایران، تمام توطئه‌ها را خنثی کرد به گونه‌ای که ملت ایران، در سال 1368 در حالی که با پیکر مطهر امام خویش پس از 11 سال تحمل سختی‌ها و مشکلات وداع می‌کرد، جمعیت چندین برابر بیشتر از لحظه ورود بود. عشق و پایداری مردم عمیق‌تر و قصدشان بر ادامه راه امام و انقلاب جدی تر و نظام شان علی رغم همه توطئه‌ها و حوادث پر ثبات تر از هر زمان دیگر بود. روانش شاد و راهش پر رهرو باد
پدرم و مادرم همیشه امام خمینی را روح الله بابا صدا می كرد و ما همگی عاشق روح الله بابا بدویم وهستیم..
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

یوسف رازی به دیا ر باقی پیوست

تاریخ:چهارشنبه 13 خرداد 1394-11:20 ب.ظ

انا لله و انا الیه راجعون

بسم الله الرحمن الرحیم
یا ایتها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیه مرضیه فادخلی فی عبادی و ادخلی جنتی

آقای یوسف رازی عضو جوان شورای اسلامی شهر آستارا به دیار باقی پیوست
 این مصیبت وارده را به مردم آستارا تسلیت می گوییم..
انا لله و انا الیه راجعون

فرزندان آستارا src= نظرات(0) 


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

پنجمین نشست حزب موتلفه اسلامی آستارا با برخی از کاندیداهای مطرح در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

تاریخ:یکشنبه 3 خرداد 1394-10:13 ب.ظ

پنجمین نشست حزب موتلفه اسلامی آستارا  با برخی از کاندیداهای مطرح در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

در ادامه درخواست برخی از کاندیداهای مطرح در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پنجمین  سلسله از نشستهای اعضای ستادی حزب موتلفه اسلامی بندر آستارا با جناب آقای  احد نجار  یکی دیگر از کاندیداهای احتمالی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این جلسه که رأس ساعت1615 روز  شنبه مورخه 1394/3/2 در محل ساختمان اداری این حزب برگزار شد، جناب آقای احد نجار  با حضور در دفتر این حزب برنامه های خود در دهمین دوره انتخابات مجلس را ارئه دادند. در ابتدا پس از تلاوت آیاتی چند ازکلام الله مجید جناب آقای حیرانی عضو حزب موتلفه اسلامی بندرآستارا قرائت شد

جاوید لقمان   ضمن عرض تبریک بمناسبت فرارسیدن ماه شعبان المعظم و اعیاد ولادت امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع)، و امام سجاد(ع)، را  تبریك گفت .

 دبیر حزب موتلفه اسلامی دفتر بندر آستارا در ادامه سخنانشان ضمن عرض خیر مقدم به آقای  احد نجار  كاندیدای احتمالی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:  برنامه هایمان طوری تنظیم شده كه بصورت دوره ای در خدمت عزیزانی باشیم كه قرار است بعنوان كاندیداهای احتمالی در انتخابات مجلس شركت كنند.

 وی بیان کرد: بنابراین هدف شنیدن برنامه های كاندیداهاست و هیچگونه اظهار نظری تا زمان انتخابات نخواهیم داشت.

لقمان نیا با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری متدین بودن، کار آمد بودن، دلسوز و شجاع بودن را چهار شرط یک نماینده مجلس دانسته است، گفت: اگر یک نماینده این چهار ویژگی را داشته باشد به نفع کشور و جامعه است.


لقمان ادامه داد: موفقیت همگان را در پیمودن راه شهدای والامقام ، در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) ،  با بهره گیری از اندیشه بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران  حضرت امام خمینی(ره) و  در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم .

وی ضمن تشکر از حضور جناب آقای  احد نجار  و همراهانشان ادامه دادند هر عزبزی که می خواهد در سال 94  کاندیدا شود باید نقطه نظراتش را  مطرح کند تا اطلا ع رسانی صحیح شده و مردم در انتخابشان کمتر دچار اشتباه شوند بر این اساس حزب موتلفه اسلامی شهرستان مرزی بندر آستارا این آمادگی را دارد تا ضمن شنیدن نقطه نظرات کاندیداهای احتمالی زمینه اطلاع رسانی سالم را برای مردم شریف و شهید پرور آستارا فراهم نماید.

وی  در ادامه گفت :سوم خرداد حماسه ماندگار هشت سال دفاع مقدس و مقاومت اسلامی را تبریك  می گوییم.

احد نجار در خصوص بیو گرافی خود گفت : احد نجار هستم متولد 1358 -آستارا كوی جعفر نژاد  دارای كارشناسی ارشد اقتصاد از دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه تهران و شش سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد  اسلامی آستارا و علمی و كاربردی دارم.

وی تاكید نمود : از حزب موتلفه اسلامی  تشكر می كنم كه چنین بر نامه های می گذرد تا مردم بیشتر با كاندیدا ها اشنا شوند  كه به نظر من عالی است .

نجار با اشاره به فرازهایی از بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری در مورد استفاده از پتانسیل های جوانان متعهد و دلسوز ایران اسلامی در جایگاه های مختلف نظام اسلامی تصریح کرد:رهبر معظم انقلاب خطاب به جوانان فرموده اند:

"از اوایل انقلاب، در کارهایی که در اختیار من بوده، به جوانان مسؤولیت میدادم؛ هم در نیروهای مسلّح، هم در کارهای دولتی، هم در دوران ریاست جمهوری. تجربه من این است که اگر ما به جوان اعتماد کنیم - آن جوانی که شایسته دانستیم به او مسؤولیت بدهیم و صلاحیتش را داشت؛ نه هر جوانی و هر مسؤولیتی - از غیر جوان، هم بهتر و مسؤولانه‌تر کار را انجام میدهد؛ هم سریعتر پیش میبرد، هم کار را تازه تر و همراه با ابتکار بیشتری به ما تحویل خواهد داد؛ یعنی روند پیشرفت در کار حفظ میشود. برخلاف غیر جوان که ممکن است کار را بالفعل خوب انجام دهد، اما روند پیشرفت در آن متوقّف خواهد شد. غالباً این‌گونه است."

نجار با بیان اینکه بسیاری از نخبگان به دلایلی از آستارا رفته اند افزود: قطعا با انتشار فراخوان نسبت به بازگشت نخبگان و استفاده از توانمندی های آنان اقدام خواهیم کرد.

وی با اشاره به پتانسیل های بالای شهرستان آستارا در حوزه گردشگری خاطر نشان کرد: بخش لوندویل ظرفیت های بسیار بالایی در حوزه گردشگری دارد که بایستی از این ظرفیت ها استفاده کنیم.

نجار، احیای فرهنگ آستارا از طریق برگزاری همایش های ملی را از دیگر برنامه های خود دانست و افزود: یکی از مولفه های بسیار مهم بازنگری در توسعه فرهنگی شهرستان است که با همت مضاعف و با تعریف ما می توانیم به نقطه ایدال فرهنگی خواهیم رسید.

 
وی در خصوص برنامه هایش در انتخابات دوره دهم گفت :

در این راستا با استفاده از نظرات جمعی از نخبگان و کارشناسان حوزه های مختلف برنامه های بسیار خوبی برای توسعه همه جانبه شهرستان داریم.
نجار تصریح كرد : در مدرسه یك معلم به تنهایی نمی تواند مسیر را مشخص كند مگر باهماهنگی دیگر دبیران و مدیران و دانش آموزان آن مدرسه  و یك نماینده  در صورتی می واند موفق شود  كه بر نامه های مدون بر گرفته از نظرات كارشناسی نخبگان  و كارشناسان بومی آن شهرستان  باید باشد تا موفق شود
وی تاكید نمود : ما باید با واقعیت پیش برویم اول باید بینیم چشم اندازی 20سیاست های كلی نظام در خصوص شهرستان چه چیزی های را برای آستارا پیش بینی نموده است تا همگام با آن پیش برویم و فقط با شعار و آرمان گرایی نمی شود پیش رفت
نجار افزود :در دنیای امروز برای انجام برنامه ها باید تخصصی عمل شود و حتی مكتوب شود چطور آقایون یك جلد طرح یا برنامه تخصصی برای آینده ‌آستارا ندارند و در اداره شهرستان باید از نخبگان كمك گرفت
نجار در ادامه گفت : من  در برنامه هایم از نخبگان شهرستان استفاده خواهم كرد چون در مشورت و جمع اشتباه كمتر انجام می شود ومشاوران خود را از بین دانش آموختگان، دانشجویان و تحصیلکران بومی  انتخاب  خواهم نمود  و  نه با نظر دلالان و سرمایه گذاران کاذب، که سرنوشت شهرستان و ایران اسلامی را خدشه دار نمایند
وی تصریح كرد :یاد و خاطره مرحوم مهند حسن پور شورای جوان و نخبه آستارا را گرامی می دارم كه اولین جوان نخبه بود كه برای فعالیتش در شهرستان با برنامه مدون آمد و سفیر امید یاردگار این مرحوم است و اولین این بزرگوار اعلام نمود و در عمل از جوانان نخبه آستارا استفاده نمود.
وی تاكید نمود : دربر نامه ایم از یك شورای نخبگان آستارا استفاده خواهم آمد  با انتخاب نخبگان و دانش آموختگان و كارشناسان حدود 15 نفر را انتخاب در اداره شهرستان و دیگر امور با مشورت آنها پیش خواهم كرد
نجار افزود : باید مدیر و نخبه پروری در شهرستان انجام دهیم  جوانان آستارا تحصیل كرده و نخبه هستند می توان با مهره سازی مدیریتی  بومی ..مدیران خوبی در شهرستان استارا پرورش داد و باید بها داده شود این كار متاسفانه در استارا  توجه نشده است ..
وی تصریح كرد : برای ساخت پل در آستارا از یك مهندس نخبه آستارایی استفاده شد كه در شهرستانی دیگر مشغول است برای شهرستان 40 درصد صرفه جویی در پروزه بوجود آورد این یعنی فرزندان آستارا بیشتر دلشان به حال شهرشان می سوزد و باید از جوانان تحصیل كرده  و نخبه كه در شهرستانهای دیگر كار می كنند استفاده نمود و داست آنان را فشار دارد و برنامه های خوبی برای جذب نخبگان علمی و سیاسی و اقتصادی بومی برای آینده من دارم ..
نجار در ادامه گفت : مقام معظم رهبری بر پایه  365 روز كشور را  بر نامه ریزی خوبی كرده است كه هدف را ترسیم می كند و هر سال تناسب با آن سال شعار  سال را انتخاب معرفی می كند انشاالله  اگر مسئولان به فرمایشان ایشان گوش كنند  ما به مقصد نهایی نظام خواهیم رسید.
وی تاكید كرد در همه مقوله های سیاسی و نظامی و اقتصادی  اول حرف را فرهنگ می زند  و بدون فرهنگ سازی نمی توان در هیچ جایگاه پیرزو شد.
نجار تصریح كرد : آستارا از قدیم به شهر علمی و با سواد و با فرهنگ معروف بود و است انشاالله باید این مورد تقویت شود و من بر نامه های كارشناسی با كمك نخبگان در حال تهیه هستم .
نجار افزود :كار نماینده مجلس طبق قانون اساسی تعریف شده است قانون  گذاری   و نظارت بر حسن اجرای قانون و تحقیق و تفحص در امور كشور و نماینده نباید در امور دیگر قوا دخالت كند.
وی تصریح كرد : عرف طوری شده است نمایندگان شهرستان ها در عزل و نصب مدیران دخالت می كنند  اما من برنامه دارم  كه با استفاده از شورای نخبگان حدود 15 نفر مدیران لایق بومی را به دولت پشنهاد كنم  و سعی خواهم كرد از مدیران بومی  در اداره شهرستان استفاده كنم و در امور اجرایی دخالت نخواهم كرد مطابق قانون اساسی .
وی ادامه داد: نماینده باید به شعار هایش عمل كند اگر نمی تواند قبل از انتخابات شعار ندهد و نماینده باید متعقد به قانون اساسی و ولایت فقیه و قانون و حق شهروندی  باشدو از حق مردم دفاع كند و در پیشرفت شهرستان با استفاده از نخبگان جامعه و كارشناسان  كوشا باشد
وی تاكید نمود : آستارا با توجه به پتانسیل ومنابع طبیعی و مرزی و بندری استحقاق تبدیل به یك منطقه و قطب اقتصادی  و توریستی می باشد باید كارشناسی و علمی تعریف و اجرا شود.

نجار ادامه د اد : درآستارا استعدا های  جوان نخبه زیاد است كه بخاطر وضعیت بیكار به شهرستانهای دیگر كوچ كردند یا بیكار هستند با ید از نیروی جوان تحصیل كرده متخصص استفاده نمود

وی در خاتمه گفت : انشاااله امسال در اسفندماه 1394 همه كاندیدا ها در رقابتی سالم  اسلامی که اساس بهبود شرایط می باشد شرکت کنیم  و قضاوت با مردم فرهنگی و فهیم  و ولایت مدار آستارا است كه با رای خود یك نفر از كاندیدا های اصلح را انتخاب خواهند نمود..در اینده نزدیك برنامه هایم  خدمت عموم مردم در زمان قانونی  اطلاع رسانی  خواهم نمود.

 و السلام علیکم و رحمه اله و برکاته

 جلسه رأس ساعت 17/30با ذکر صلواتی بر محمد و آل محمد بکار خود پایان داد.

لازم به ذکر است در راستای فراهم نمودن فرصتی برابر برای تمامی کاندیداهای احتمالی، این حزب آمادگی دارد تا در صورت امکان نسبت به برگزاری نشستهای تخصصی با سایر کاندیداهای محترم برنامه ریزی نماید لذا  تمامی عزیزان عرصه انتخاباتی می توانند جهت هماهنگیهای لازم با شماره تلفن 09111842834 تماس حاصل نمایند.ضمناً از کلیه شهروندان ،صاحبنظران و خوانندگان محترم درخواست می شود با کلیک کردن روی قسمت نظر دهید در پایین هر بخش  و نگارش نظراتتان ما را در جهت برنامه ریزی هر چه بهتر اموراتمان یاری نمایید.

آدرس دفتر مرکزی حزب موتلفه اسلامی شهرستان مرزی بندر آستارا : خیابان فرهنگیان،خیابان چهارم ،روبروی مسجد فاطمه زهرا (س) ، نبش کوچه هفتم

درحال اصلاح و بروسانی خبر هستیم ..درد نیوز

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logo